Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Διεθνή highlights

1 X 2 (κανονική διάρκεια)
1
X
2
10:00 πμ
20/1
1
X
2
6:00 πμ
20/1
6:30 πμ
20/1
9:00 πμ
20/1
9:00 πμ
20/1
9:00 πμ
20/1
1
X
2
10:00 πμ
20/1

Παρασκευή - 19/1/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

AHL - Β. Αμερική

Tucson Roadrunners στην San Antonio Rampage 8:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Οντάριο Ρέιν στην Stockton Heat 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
San Jose Barracuda στην San Diego Gulls 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Λος Άντζελες Κινγκς στην Άναχαϊμ Ντακς 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Σάββατο - 20/1/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Altay Ust-Kamenogorsk - Reaktor Nizhnekamsk 2:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Avto Ekaterinburg - Tolpar Ufa 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chaika Nizhny Novgorod - Taifun Ussuriysk 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHC Krylya Sovetov - MHK Dynamo Moscow 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-1946 St.Petersburg - Kapitan Stupino 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo St. Petersburg - Russkie Vitiazi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Atlanty Mytischi - Amurskie Tigry 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JHC Spartak Moscow - Krasnaya Armiya 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sarmaty - Irbis Kazan 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Ermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Torpedo Ust-Kamenogorsk - Khimik Voskresensk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Saryarka Karaganda - Zvezda Chekhov 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - KRS Heilongjiang 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Zauralye Kurgan - Ceng Tou 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Διναμό Ρίγα - Ντιναμό Μινσκ 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tractor Chelyabinsk - Yugra 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Magnitogorsk - Αβάνγκραντ Oμσκ 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΣΚΑ Αγία Πετρούπολη - Amur Khabarovsk 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Torpedo NN - Severstal Cherepovec 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιναμό Μόσχας - Admiral 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lokomotiv Yaroslavl - Red Star Kunlun 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

EC KAC II - EC Kitzbuhel 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

IF Troja/Ljungby - IK Oskarshamn 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - BIK Karlskoga 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SM-Liiga - Φινλανδία

KalPa - Χέλσινγκφορς ΙΦΚ 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ίλβες - Ässät 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Jukurit - JyP 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vaasan Sport - HPK 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lukko - Tappara 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kärpät - Pelicans 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kookoo - ΣαΐΠα 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Κόνγκσβινγκερ - Sparta Sarpsborg 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Στάβανγκερ - Manglerud Star 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

Red Bull Σάλτσμπουργκ - Sapa Fehervar AV19 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals - HC Bozen Sudtirol 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κυριακή - 21/1/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Avtomobilist Ekaterinburg 5:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Barys Astana - Lada Togliatti 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Salavat Ufa - Σλόβαν Μπρατισλάβας 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AK Bars Kazan - Vityaz Podolsk 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ - Jokerit 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sochi - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Storhamar - Λόρενσκογκ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stjernen - Lillehammer 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Βάλερενγκα - Frisk/Asker 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τρίτη - 6/2/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Τσάμπιονς Χόκεϊ Λιγκ - Ευρώπη

Växjö Lakers HC - JyP 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 14/2/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Χόκεϊ επί πάγου - Άνδρες - Ολυμπιακοί

ΗΠΑ - Σλοβενία 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σλοβακία - Ρώσοι αθλητές Ολυμπιακών Αγώνων 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φινλανδία - Γερμανία 10:10 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 15/2/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Χόκεϊ επί πάγου - Άνδρες - Ολυμπιακοί

Νορβηγία - Σουηδία 2:40 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τσεχία - Νότια Κορέα 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ελβετία - Καναδάς 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΗΠΑ - Σλοβακία 10:10 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Παρασκευή - 16/2/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Χόκεϊ επί πάγου - Άνδρες - Ολυμπιακοί

Ρώσοι αθλητές Ολυμπιακών Αγώνων - Σλοβενία 2:40 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σουηδία - Γερμανία 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φινλανδία - Νορβηγία 7:10 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η bwin λειτουργεί στην Ελλάδα υπό την άδεια της Sporting Odds Limited. Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission), έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.