Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Κυριακή - 24/9/2017

Αποτέλεσμα 1 X 2

Metal Ligaen - Δανία

Aalborg Pirates - Σοντερίσκε 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Gentofte Stars - Herlev Eagles 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hvidovre Fighters - Rungsted Ishockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Tractor Chelyabinsk - AK Bars Kazan 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Avtomobilist Ekaterinburg - Salavat Ufa 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lada Togliatti - Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

EHC Red Bull Munchen - Eisbären Berlin 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Schwenninger Wild Wings - Straubing Tigers 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krefeld Pinguine - Dusseldorfer EG 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kölner Haie - Augsburger Panther 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Fischtown Pinguins - ERC Ingolstadt 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Grizzlys Wolfsburg - Iserlohn Roosters 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Yuzhny Ural Orsk - Ceng Tou 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
CSK VVS Samara - HC Sarov 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Buran Voronezh - Molot-Prikamye Perm 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dynamo Saint-Petersburg - Izhstal Izhevsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - Neftyanik Almetyevsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bars Kazan - Dizel Penza 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ryazan - Toros Neftekamsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Νάσιοναλ Λιγκ - Ελβετία

HC Davos - HC Ambri-Piotta 9:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

Red Bull Σάλτσμπουργκ - HK TWK Innsbruck 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Znojmo - KHL Medvescak Zagreb 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals - Graz 99ers 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC LIWEST Black Wings Linz - Dornbirner Eishockey Club 11:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bozen Sudtirol - Sapa Fehervar AV19 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

HK Nitra - MHK 32 Liptovsky Mikulas 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MsHK Zilina - HC Nove Zamky 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC 05 Banska Bystrica - HKM Zvolen 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πόπραντ - HC 07 Detva 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - HC Kosice 11:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Vitkovice Steel - BK Mlada Boleslav 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bili Tygri Liberec - Πιράτι Χομούτοβ 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Skoda Plzen - HC Dynamo Pardubice 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mountfield HK - HC Sparta Praha 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Olomouc - PSG Zlin 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Storhamar - Στάβανγκερ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Manglerud Star - Lorenskog 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stjernen - Κόνγκσβινγκερ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

PHL - Πολωνία

GKS Τίσι - MUKS Orlik Opole 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
TMH Polonia Bytom - MMKS Podhale Nowy Targ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MUKS Naprzod Janow - Κατοβίτσε 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL 2 - Γερμανία

Lausitzer Füchse - Eispiraten Crimmitschau 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dresdner Eislöwen - SC Riessersee 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Bietigheim Steelers - EHC Freiburg 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ravensburg Towerstars - Λέβεν Φρανκφούρτης 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC Bayreuth - Kassel Huskies 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Heilbronner Falken - ESV Kaufbeuren 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tölzer Löwen - EC Bad Nauheim 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Liga - Ουγγαρία

Dunaujvarosi Acelbikak - Vienna Capitals II 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Fehervari Titanok - DVTK Jegesmedvek 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ujpest Budapest - HSC Csíkszereda 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ligue Magnus - Γαλλία

Chamonix - Λυών 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Sheffield Steelers - Belfast Giants 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

EK Zell am See - EHC Bregenzerwald 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission)

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.