Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Δευτέρα - 20/11/2017

Αποτέλεσμα 1 X 2

Extraliga - Λευκορωσία

Dinamo-Molodechno - HC Neman Grodno 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μέταλουργκ Ζλόμπιν - Lida 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Torpedo NN - Metallurg Magnitogorsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AK Bars Kazan - Αβάνγκραντ Oμσκ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Benatky nad Jizerou - HC Stadion Litomerice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Energie Karlovy Vary - HC Motor Ceske Budejovice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
VHK Vsetin - HC Frydek Mistek 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SK Horacka Slavia Trebic - Καντάν 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Zubr Prerov - HC Slavia Praha 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slovan Usti nad Labem - HK Jestrabi Prostejov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

IF Troja/Ljungby - MODO Hockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

Fehervari Titanok - Dunaujvarosi Acelbikak 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Κάλγκαρι Φλέιμς στην Γουάσινγκτον Κάπιταλς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Arizona Coyotes στην Τορόντο Μέιπλ Λιφς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νιου Τζέρσεϊ Ντέβιλς στην Μινεσότα Γουάιλντ 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γουίνιπεγκ Τζετς στην Νάσβιλ Πρέντατορς 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τρίτη - 21/11/2017

Αποτέλεσμα 1 X 2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Chelmet Chelyabinsk - Saryarka Karaganda 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yuzhny Ural Orsk - Zauralye Kurgan 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Gornyak Uchaly - Rubin Tyumen 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sputnik Nizhny Tagil - Torpedo Ust-Kamenogorsk 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ryazan - Ermak Angarsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Buran Voronezh - Sokol Krasnoyarsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dynamo Saint-Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

Team Slovakia U20 - HK Nitra 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Vitkovice Steel - Mountfield HK 11:20 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BK Mlada Boleslav - HC Olomouc 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Skoda Plzen - HC Kometa Brno 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πιράτι Χομούτοβ - HC Ocelari Trinec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dukla Jihlava - HC Bili Tygri Liberec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dynamo Pardubice - Βέρβα Λιτβίνοβ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sparta Praha - PSG Zlin 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SM-Liiga - Φινλανδία

Kärpät - Tappara 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΣαΐΠα - Ässät 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τούρκου - Ίλβες 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vaasan Sport - Pelicans 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

ΣΚΑ Αγία Πετρούπολη - Yugra 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σπαρτάκ Μόσχας - Avtomobilist Ekaterinburg 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Διναμό Ρίγα - Tractor Chelyabinsk 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Vityaz Podolsk 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

HC Znojmo - EC VSV 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sapa Fehervar AV19 - KAC Klagenfurt 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC LIWEST Black Wings Linz - HK TWK Innsbruck 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dornbirner Eishockey Club - HC Bozen Sudtirol 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Graz 99ers - Vienna Capitals 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
KHL Medvescak Zagreb - Red Bull Σάλτσμπουργκ 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

Malmö Redhawks - Frölunda HC 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Linköpings HC - Brynäs IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Luleå HF - Skelleftea AIK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Växjö Lakers HC - Färjestads BK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rögle BK - Ορέμπρο ΗΚ 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Stjernen - Storhamar 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Herlev Eagles - Σοντερίσκε 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Herning Bluefox - Rungsted Ishockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Gentofte Stars - Rodovre Mighty Bulls 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Krefeld Pinguine - Thomas Sabo Ice Tigers 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Augsburger Panther - ERC Ingolstadt 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Adler Mannheim - EHC Red Bull Munchen 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 22/11/2017

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η bwin λειτουργεί στην Ελλάδα υπό την άδεια της Sporting Odds Limited. Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission), έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.