Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

  Απερτούρα, ΓουατεμάλαΑποτέλεσμα
12:00 πμΣελαχού - Comunicaciones2:0 (0:0)
12:00 πμΣελαχού - Comunicaciones2:0 (0:0)
  Λίγκα Άλεφ, ΙσραήλΑποτέλεσμα
12:00 μμΧαποέλ Αζούρ - Μακάμπι ΣαάραϊμΑναβλήθηκε
  Πρέμιερ Λιγκ, ΜπαρμπέιντοςΑποτέλεσμα
12:00 πμYouth Milan - St. Andrew Lions1:0 (1:0)
12:00 πμYouth Milan - St. Andrew Lions1:0 (1:0)
  Πρέμιερ Λιγκ, ΤζαμάικαΑποτέλεσμα
12:00 πμΓουοτερχάουζ - Dunbeholden FC2:1 (2:0)
12:00 πμΓουοτερχάουζ - Dunbeholden FC2:1 (2:0)
  Σούπερλιγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:30 πμΡοζάριο Σεντράλ - Ρίβερ ΠλέιτΑναβλήθηκε

Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018

  1. HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΊντερ Ζάπρεσιτς - GNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ0:2 (0:1)
4:30 μμΓκόριτσα - Όσιγεκ1:2 (1:1)
  1. HNL Juniori, ΚροατίαΑποτέλεσμα
12:00 μμΧρβάρτσκι Ντραγκόβολιατς (U19) - Λοκομοτίβ Ζάγκρεμπ (U19)1:3 (0:2)
12:00 μμΧρβάρτσκι Ντραγκόβολιατς (U19) - Λοκομοτίβ Ζάγκρεμπ (U19)1:3 (0:2)
12:30 μμNK Zagreb (U19) - ΝΚ Ίστρα 1961 (U19)2:2 (0:0)
12:30 μμNK Zagreb (U19) - ΝΚ Ίστρα 1961 (U19)2:2 (0:0)
1:00 μμΧάιντουκ Σπλιτ (U19) - NK Inter Zapresic (U19)4:2 (3:1)
1:00 μμΡούντες (U19) - NK Dugopolje (U19)0:0 (0:0)
1:00 μμΧάιντουκ Σπλιτ (U19) - NK Inter Zapresic (U19)4:2 (3:1)
1:00 μμΡούντες (U19) - NK Dugopolje (U19)0:0 (0:0)
  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣπάρτα Πράγας - Τέπλιτσε0:1 (0:0)
  1. SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
12:00 μμΜούρα - Τρίγκλαβ Κράνι0:0 (0:0)
3:00 μμΑλουμίνι Κιντρίτσεβο - Τσέλιε4:1 (3:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣπάρτα Πράγας - Τέπλιτσε0:1 (0:0)
  1.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΊντερ Ζάπρεσιτς - GNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ0:2 (0:1)
4:30 μμΓκόριτσα - Όσιγεκ1:2 (1:1)
  1.SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
12:00 μμΜούρα - Τρίγκλαβ Κράνι0:0 (0:0)
3:00 μμΑλουμίνι Κιντρίτσεβο - Τσέλιε4:1 (3:1)
  1η Κατηγορία, ΚύπροςΑποτέλεσμα
2:00 μμΑνόρθωση - Δόξα Κατωκοπιάς3:1 (1:1)
2:00 μμΑνόρθωση - Δόξα Κατωκοπιάς3:1 (1:1)
4:00 μμΑΠΟΕΛ - Νέα Σαλαμίνα4:0 (2:0)
4:00 μμΑΠΟΕΛ - Νέα Σαλαμίνα4:0 (2:0)
  1η Κατηγορία, Χονγκ ΚονγκΑποτέλεσμα
5:30 πμHong Kong Rangers FC - Happy Valley0:2 (0:1)
5:30 πμMutual FC - Wing Yee0:0 (0:0)
5:30 πμΣάουθ Τσάινα - Resources Capital Tai Chung0:0 (0:0)
5:30 πμHong Kong Rangers FC - Happy Valley0:2 (0:1)
5:30 πμMutual FC - Wing Yee0:0 (0:0)
5:30 πμΣάουθ Τσάινα - Resources Capital Tai Chung0:0 (0:0)
7:30 πμCitizen AA - Central and Western1:1 (1:0)
7:30 πμDreams Metro Gallery - Χονγκ Κονγκ0:8
7:30 πμΣάτιν - Ίστερν Ντίστρικτ SA0:3 (0:1)
7:30 πμCitizen AA - Central and Western1:1 (1:0)
7:30 πμΣάτιν - Ίστερν Ντίστρικτ SA0:3 (0:1)
  1η Λίγκα, ΙνδίαΑποτέλεσμα
11:30 πμΤσέρτσιλ Μπράδερς - Aizawl FC4:1 (2:0)
  2. League Beyaz Group, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμΜπόντρουμ Μπελεντίγεσι Μπόντρουμσπορ - Γκουμουσάνεσπορ1:0 (0:0)
10:00 πμΓκαζιαντεπσπόρ - Σαντσάκτεπε Μπελεντιγέ1:4
10:00 πμΜπόντρουμ Μπελεντίγεσι Μπόντρουμσπορ - Γκουμουσάνεσπορ1:0 (0:0)
10:30 πμΙνεγκολσπόρ - Εγιουπσπόρ0:1 (0:1)
10:30 πμΚασταμονουσπόρ - Αμέντ Σπορτίφ Φάαλιιγετλερ1:0 (0:0)
10:30 πμΜπαϊραμπασασπόρ - Σακάριασπορ0:1 (0:0)
10:30 πμΙνεγκολσπόρ - Εγιουπσπόρ0:1 (0:1)
10:30 πμΚασταμονουσπόρ - Αμέντ Σπορτίφ Φάαλιιγετλερ1:0 (0:0)
10:30 πμΜπαϊραμπασασπόρ - Σακάριασπορ0:1 (0:0)
  2. League Kirmizi Group, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμΣανλιουρφαρσπόρ - Μένεμεν Μπελεντιγεσπόρ2:0 (1:0)
10:00 πμΣανλιουρφαρσπόρ - Μένεμεν Μπελεντιγεσπόρ2:0 (1:0)
10:30 πμΜπαντιρμασπόρ - Τούζλασπορ1:2 (0:1)
10:30 πμΜπούργκασπορ - Ζονγκουλντάκ Κομουρσπόρ2:2 (1:1)
10:30 πμΕτιμεσγκούτ Μπελεντιγέ - Σίβας Μπελεντιγεσπόρ2:0 (1:0)
10:30 πμΦατίχ Καραγκουμρούκ - Darica Genclerbirligi4:2 (1:1)
10:30 πμKonya Anadolu Selcukspor - Τόκατσπορ1:1 (0:0)
10:30 πμManisa Buyuksehir Belediyespor - Καχραμανμαρασπόρ4:0
10:30 πμTarsus Idman Yurdu - Κιρκλαρελισπόρ2:1
10:30 πμΜπαντιρμασπόρ - Τούζλασπορ1:2 (0:1)
10:30 πμΜπούργκασπορ - Ζονγκουλντάκ Κομουρσπόρ2:2 (1:1)
10:30 πμKonya Anadolu Selcukspor - Τόκατσπορ1:1 (0:0)
10:30 πμΕτιμεσγκούτ Μπελεντιγέ - Σίβας Μπελεντιγεσπόρ2:0 (1:0)
10:30 πμΦατίχ Καραγκουμρούκ - Darica Genclerbirligi4:2 (1:1)
  2. Μπουντεσλίγκα, Γυναίκες, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
10:00 πμ1889 Χόφενχαϊμ II - BV Cloppenburg0:3
10:00 πμ1. FFC Turbine Potsdam II - Μπάγερν Μονάχου II1:2
1:00 μμ1. FFC Frankfurt II - SV 67 Weinberg1:3
1:00 μμFSV Hessen Wetzlar - FF USV Jena1:2
  2η Μπουντεσλίγκα, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΜπίλεφελντ - Σαντχάουζεν1:1 (0:0)
12:30 μμΝτιναμό Δρέσδης - Χόλσταϊν Κίελ0:2 (0:2)
12:30 μμΜαγδεβούργο - Ουνιόν Βερολίνου1:1 (1:0)
  2η Ντιβιζιόν, ΚύπροςΑποτέλεσμα
12:30 μμΑκρίτας Χλώρακας - Ομόνοια Αραδίππου1:0 (1:0)
12:30 μμΠΑΕΕΚ - Εθνικός Άχνας0:2 (0:0)
12:30 μμΑκρίτας Χλώρακας - Ομόνοια Αραδίππου1:0 (1:0)
12:30 μμΠΑΕΕΚ - Εθνικός Άχνας0:2 (0:0)
  3. League - Γκρουπ 3, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:30 πμΑναντολού Μπάγτζιλαρ - Fatsa Belediyespor1:0 (1:0)
10:30 πμΚοτσαέλισπορ - Muglaspor2:0 (2:0)
  3. League Group 1, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμHekimoglu Trabzon - Nevsehir Spor Genclik1:2 (1:1)
10:30 πμΣίλε Γιλντιζσπόρ - Καρακοπρού Μπελεντιγεσπόρ5:0 (2:0)
  3. League Group 2, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμOfspor - Kizilcabolukspor1:1 (0:0)
10:00 πμOfspor - Kizilcabolukspor1:1 (0:0)
10:30 πμDuzcespor - Osmaniyespor0:2 (0:0)
10:30 πμDuzcespor - Osmaniyespor0:2 (0:0)
  3. League Group 3, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:30 πμΑναντολού Μπάγτζιλαρ - Fatsa Belediyespor1:0 (1:0)
10:30 πμΚοτσαέλισπορ - Muglaspor2:0 (2:0)
  3η Κατηγορία, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
12:00 μμΣπορτφρόιντε Λότε - Ουντερχάκινγκ0:0 (0:0)
12:00 μμΣπορτφρόιντε Λότε - Ουντερχάκινγκ0:0 (0:0)
1:00 μμΆαλεν - Κότμπους3:3 (1:1)
1:00 μμΆαλεν - Κότμπους3:3 (1:1)
  3η κατηγορία - 1ος όμιλος, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμHekimoglu Trabzon - Nevsehir Spor Genclik1:2 (1:1)
10:30 πμΣίλε Γιλντιζσπόρ - Καρακοπρού Μπελεντιγεσπόρ5:0 (2:0)
  Botola, ΜαρόκοΑποτέλεσμα
2:00 μμYoussoufia Berrechid - Ittihad Tanger1:2 (0:0)
4:00 μμRapide Oued Zem - Χασανία Αγκαντίρ0:1
4:00 μμΟυιντάντ Καζαμπλάνκα - FAR Rabat1:0
  Campeonato de reserva de Primera, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 μμCSD Defensa y Justicia (B) - Κολόν ντε Σάντα Φε (B)0:0 (0:0)
12:00 μμRacing Club de Avellaneda (B) - Σαν Μάρτιν Σαν Χουάν (B)6:0 (2:0)
12:00 μμCSD Defensa y Justicia (B) - Κολόν ντε Σάντα Φε (B)0:0 (0:0)
12:00 μμRacing Club de Avellaneda (B) - Σαν Μάρτιν Σαν Χουάν (B)6:0 (2:0)
  Challenge League, ΕλβετίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΒιντερτούρ - Βιλ 19000:0 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η bwin λειτουργεί στην Ελλάδα υπό την άδεια της Sporting Odds Limited. Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission), έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.