• Τα παίγνια επιτρέπονται σε άτομα άνω των 21. Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή βοήθειας 210 9237777.

Τα αγαπημένα μου

42.026 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Αποδόσεις Μπάσκετ

Live highlight

Διεθνή highlights

Στοίχημα νίκης
1
2
1:15 μμ
20/3
3:05 μμ
20/3
4:00 μμ
20/3
1:00 μμ
21/3
1
2
4:30 πμ
20/3
7:30 πμ
20/3
8:00 πμ
20/3
1
2
1:30 μμ
20/3
2:00 μμ
20/3
3:30 μμ
20/3
3:30 μμ
21/3
1
2
12:00 μμ
20/3
1
2
1:00 μμ
20/3
2:30 μμ
20/3
1
2
3:00 μμ
20/3
1
2
1:00 μμ
20/3
1:00 μμ
20/3
1:00 μμ
20/3
1
2
1:00 μμ
20/3
1
2
12:30 μμ
20/3
12:30 μμ
20/3
1
2
2:00 πμ
20/3
1
2
1:00 μμ
20/3

Τρίτη - 19/3/2019

Στοίχημα νίκης

Baloncesto Superior Nacional - Πουέρτο Ρίκο

Μπρούχος ντε Γκουαγιάμα - Ατλέτικος ντε Σαν Ζερμάν 8:00 μμ

BABA - Πρέμιερ Λιγκ - Μπαρμπέιντος

Orange 3 Pinelands - Hilton Resort Barbados Warriors 8:00 μμ

NBA - Β. Αμερική

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς στην Μινεσότα Τίμπεργουλβς 8:05 μμ
Λ.Α. Λέικερς στην Μιλγουόκι Μπακς 8:05 μμ
Μπρούκλιν Νετς @ Σακραμέντο Κινγκς 10:05 μμ
Ιντιάνα Πέισερς στην Λ.Α. Κλίπερς 10:35 μμ

LUB - Ουρουγουάη

Νασιονάλ - Malvin 8:15 μμ

Λίγκα Αρχεντίνα - Αργεντινή

Racing de Chivilcoy - Γκιμνάζια υ Εσγκρίμα 8:30 μμ
Obera (TC) - Club Atletico Deportivo Norte 8:30 μμ
Club Del Progreso - Centro Deportivo Rivadavia de Mendoza 8:30 μμ

Εθνική Λίγκα - Αργεντινή

Ατένας - Φέρρο Καρρίλ Οέστε 8:30 μμ
Ολίμπικο ντε λα Μπάντα - Κουίμσα 9:00 μμ

U22 Liga de Desarrollo - Αργεντινή

Regatas Corrientes (U22) - Κλουμπ Ατλέτικο Πενιαρόλ (U22) 8:30 μμ

Platense Primera A1 - Αργεντινή

Reconquista Basket - Atenas de La Plata 8:30 μμ

Τετάρτη - 20/3/2019

Στοίχημα νίκης

Top League - Kιρζικστάν

BC My Phone - SK Politekhnik 2:00 πμ
Jambyl Oblysy - Tulpar SKIF 4:00 πμ
Gines 29 - SK MO RU 6:00 πμ

Asean Basketball League - Ασία

Μόνο Βάμπαϊρ - Γουέστσπορτς Μαλέζια Ντράγκονς 4:30 πμ
Μακάου Μπλακ Μπερς - Σίνγκαπορ Σλίνγκερς 7:30 πμ
Ζουχάι Γουλφ Γουόριορς - Φορμόσα Ντρίμερς 8:00 πμ

SBL - Ταϊβάν

Fubon Braves - Kinmen Kaoliang Liquor 7:00 πμ

Superleague - 1st Division - Γυναίκες - Ρωσία

Kazanochka Kazan - Politeh SamGTU 10:00 πμ
MBA Moscow II - Dinamo-Farm Kursk 11:00 πμ
Nika Siktivkar - Sparta and K Vidnoe 2 11:30 πμ

Κύπελλο - Άνδρες - Ρουμανία

CSA Steaua Bucarest - CSM Οράντεα 10:30 πμ
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Τιμισοάρα 12:15 μμ

Α2 - Άνδρες - Ελλάδα

Aπόλλων Πάτρας - Διαγόρας Δρυοπιδέων 11:00 πμ

Κύπελλο - Άνδρες - Κατάρ

Αλ Γουακρά - Αλ Αραμπί 11:00 πμ

Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες - Ρωσία

MBA Moscow II - Dynamo Kursk II 11:00 πμ

VTB League - Ευρώπη

Νίζνι Νοβγκόροντ (RUS) - Ρίγα (LAT) 12:00 μμ

Βαλκανική Λιγκα - Ευρώπη

Κόζουφ Γευγελή (MKD) - Ακαντέμικ Μπούλτεξ 99 (BUL) 12:30 μμ

Korisliiga - Φινλανδία

Σαλόν Βίλπας Βίκινγκς - Πιρίντο Τάμπερε 12:30 μμ
Κατάγια Μπάσκετ - UU-Korihait 12:30 μμ
Νόκια - Κούβοτ Κούβολα 12:30 μμ
Ελσίνκι Σίγκαλς - Ούρα Μπάσκετ 12:30 μμ

1η Κατηγορία - Άνδρες - Φινλανδία

Kristika Turku - Oulun NMKY 12:30 μμ
LoKoKo Bisons - Helsingin NMKY 12:30 μμ

Πρέμιερ Λιγκ - Μπαχρέιν

Issa Town - Al Bahrain 12:30 μμ

Κορισλίγκα - Γυναίκες - Φινλανδία

Peli-Karhut - Tapiolan Honka 12:30 μμ

Polska Liga Koszykówki - Πολωνία

King Wilki Morskie Szczecin - GTK Γκλίβιτσε 1:00 μμ
Τρεφλ Σόποτ - Ζιελόνα Γκόρα 1:00 μμ

Kooperativa NBL - Τσεχία

Τούρι Σβιτάβι - Ολομούτσκο 1:00 μμ
BK Οπάβα - Νίμπουργκ 1:00 μμ
Παρντούμπιτσε - MMCITE Μπρνο 1:00 μμ
SLUNETA Ούστι ναντ Λάμπεμ - Ντέτσιν 1:00 μμ
ΟΣΚ Πράχα - Γκεοσάν Κολίν 1:00 μμ

Estonian-Latvian Basketball League - Ευρώπη

TTU KK - Ταλίνα Κάλεβ 1:00 μμ

NB I. A - Ουγγαρία

Kormend - Szolnoki Olaj 1:00 μμ
Kaposvari KK - Pecsi VSK 1:00 μμ
Zalakeramia-ZTE KK - Debreceni Egyetem KE 1:00 μμ
KTE-Duna Aszfalt - Falco KC Szombathely 1:00 μμ

1η Κατηγορία - Άνδρες - Κύπρος

Κεραυνός Στροβόλου - Forex Time Απόλλων 1:00 μμ
ΑΠΟΕΛ - Michelin ΕΘΑ 1:00 μμ
Ομόνοια - ΕΝ Παραλιμνίου 1:00 μμ
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΕΛ 1:00 μμ

Eυρωλίγκα - Ευρώπη

Νταρουσάφακα (TUR) - Χίμκι (RUS) 1:15 μμ

Μπουντεσλίγκα - Γερμανία

Κράιλσχαϊμ Μέρλινς - Μπρεμερχάβεν 1:30 μμ
Μέντι Μπαϊρόιτ - Φράπορτ Σκαϊλάινερς 2:00 μμ

Basket Liga, Γυναίκες - Πολωνία

1KS Σλέζα Βρότσλαβ - CCC Πολκοβίτσε 1:30 μμ

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Ιταλία

Napoli Basket 2016 (U20) - Zero Time Aragona Basket (U20) 1:30 μμ
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η bwin λειτουργεί στην Ελλάδα υπό την άδεια της Sporting Odds Limited. Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission), έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.