Τα αγαπημένα μου

50.244 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Αποδόσεις Μπάσκετ

Live highlight

Διεθνή highlights

Στοίχημα νίκης
1
2
12:30 μμ
18/1
1:00 μμ
18/1
3:00 μμ
18/1
1
2
1:00 μμ
18/1
2:30 μμ
18/1
12:00 μμ
19/1
1
2
8:45 πμ
19/1
10:30 πμ
19/1
10:00 πμ
20/1
8:30 πμ
21/1
1
2
7:05 μμ
18/1
---
---
7:05 μμ
18/1
---
---
7:05 μμ
18/1
---
---
8:05 μμ
18/1
---
---
9:05 μμ
18/1
---
---
10:35 μμ
18/1
---
---
10:35 μμ
18/1
---
---
1
2
1:00 μμ
18/1
8:00 πμ
19/1
1
2
2:00 μμ
18/1
3:00 μμ
18/1
3:15 μμ
18/1
1
2
2:30 μμ
18/1
1
2
2:15 μμ
18/1
3:00 μμ
18/1
1
2
2:30 μμ
19/1
12:00 μμ
20/1
1
2
2:00 μμ
18/1
2:00 μμ
18/1
2:00 μμ
18/1
2:00 μμ
18/1
1
2
11:30 πμ
18/1
1
2
12:00 μμ
18/1
1
2
11:00 πμ
18/1
1
2
7:00 πμ
20/1

Παρασκευή - 18/1/2019

Στοίχημα νίκης

TBL - Τουρκία

ITU Istanbul - Μπούρσασπορ 6:00 πμ
Artvin - Bandirma Kirmizi 9:00 πμ
Yalova Group Belediye - Selcuklu Belediyesi 10:30 πμ

TKB2L, Γυναίκες - Τουρκία

Mersin Universitesi - Galatasaray Gelisim 6:00 πμ
Aci Koleji - Mersin BSB Gelisim 7:00 πμ

Chinese Basketball Association - Κίνα

Guangdong Southern Tigers - Guangzhou Long-Lions 6:35 πμ
Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha Lions 6:35 πμ
Bayi - Beijing BG 6:35 πμ
Fujian - Shenzhen Leopards 6:35 πμ
Tianjin - Shanghai 6:35 πμ
Zhejiang Golden Bulls - Qingdao Eagles 6:35 πμ

Asean Basketball League - Ασία

Alab Pilipinas - Macau Black Bears 7:00 πμ

SBL - Ταϊβάν

Dacin Tigers - Kinmen Kaoliang Liquor 7:00 πμ

TB2L - Τουρκία

Tenis Eskrim Dagcilik - Sogutsen Seramik 7:30 πμ

Superleague - 1st Division - Ρωσία

BC Novosibirsk - TEMP-SUMZ Revda 7:30 πμ
CSKA Moscow II - Universitet-Yugra Surgut 10:00 πμ
Samara-SGEU - Ουράλ Εκατερίνεμπουργκ 10:00 πμ

NB1 U20 - Ουγγαρία

KTE-Duna Aszfalt (U20) - Albacomp Fehervar (U20) 8:30 πμ

Σούπερ Λιγκ - Γεωργία

Batumi-Rsu - Mgzavrebi 9:30 πμ

League B - Αρμενία

Tmkaberd - Grand Sport 9:30 πμ

TKBL - Γυναίκες - Τουρκία

Bayrakli Belediyesi - Bursa BSB 10:00 πμ

LNB Espoirs (U21) - Γαλλία

Antibes (U21) - Levallois (U21) 10:30 πμ

Liga Nationala Group A - Men - Ρουμανία

BC Timisoara - CSU Atlassib Sibiu 11:00 πμ

1. Liiga - Εσθονία

Betoonimeister/Tskk/Nord - BC Kalev/Cramo 2 11:30 πμ
TLU/Kalev II - Ράκβερε Τάρβας 12:30 μμ

Έξτρα Λίγκα, Γυναίκες - Σλοβακία

BAM Poprad - Slovan Bratislava 11:30 πμ

1η Κατηγορία - Άνδρες - Φινλανδία

Forssan Koripojat - Kristika Turku 11:30 πμ

Αδριατική Λίγκα - Ευρώπη

Krka - Ιγκοκέα 12:00 μμ

Α1 Κατηγορία - Κροατία

Vrijednosnice Osijek - Τσεντέβιτα Ζάγκρεμπ 12:00 μμ

Estonian-Latvian Basketball League - Ευρώπη

KK Parnu - BK Ogre IF 12:00 μμ

NB I. A - Ουγγαρία

KTE-Duna Aszfalt - Albacomp Szekesfehervar 12:00 μμ
Kormend - Pecsi VSK 12:00 μμ

Eυρωλίγκα - Ευρώπη

Αναντολού Εφές (TUR) - Νταρουσάφακα (TUR) 12:30 μμ
Ζαλγκίρις (LTU) - Παναθηναϊκός 1:00 μμ
Μπουντούτσνοστ (MNE) - Ρεάλ Μαδρίτης (ESP) 1:00 μμ

Μπουντεσλίγκα - Γερμανία

Ουλμ - Μίτελντοϊτσερ 1:00 μμ
Όλντενμπουργκ - Ιένα 2:30 μμ

VTB League - Ευρώπη

Ζιελόνα Γκόρα (POL) - Πάρμα Περμ (RUS) 1:00 μμ

Basketligan Damen - Σουηδία

Visby - Uppsala Basket 1:00 μμ

1. Λίγκα - Τσεχία

BK Opava B - BC Vysocina 1:00 μμ
TJ Sokol Prazsky - Slavoj BK Litomerice 1:30 μμ

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Ιταλία

Mola New BK 2012 (U20) - Citycamper Mesagne (U20) 1:00 μμ
ASD Real Barrese (U20) - AD CAP Nola (U20) 2:00 μμ
Basket Agropoli (U20) - Virtus Scafati (U20) 2:30 μμ

Κύπελλο Πολωνίας - Γυναίκες - Πολωνία

AZS-PWSZ Gorzow Wielkopolski - Energa Torun 1:15 μμ

Πρέμιερ Λιγκ - Ισλανδία

Μπρέινταβλικ - IR Reykjavik 1:30 μμ

LEB Gold - Ισπανία

Ρεάλ Μπέτις - Πένας 2:00 μμ
Βαγιαδολίδ - Κορούνα 2:45 μμ

Ligue Nationale 1 - Γαλλία

Get Vosges - Souffelweyersheim 2:00 μμ
Vendee Challans Basket - La Charite Basket 58 2:30 μμ
JSA Bordeaux Basket - STB Le Havre 2:30 μμ

Σαμπιονά Προ B - Γαλλία

Ροάν - Paris Basketball 2:00 μμ
Saint-Chamond - Λιλ 2:00 μμ
Ντενέν - Evreux 2:00 μμ
Καέν - Gries/Oberhoffen GC 2:00 μμ
UB Chartres Metropole - Βισί 2:00 μμ

1. Division - Ισλανδία

Hamar - Vestri 2:15 μμ

Σαμπιονά Προ Α - Γαλλία

Αντίμπ - Παρί-Λεβαλουά 2:30 μμ

Πρωτάθλημα BBL - Ηνωμένο Βασίλειο

Γουόρσεστερ Γουλβς - Λόντον Λάιονς 2:30 μμ

LEB Silver - Ισπανία

Navarra - Club Peixegalego Basket 2:30 μμ
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Διευθέτηση στοιχημάτων οποιαδήποτε στιγμή!

1/3

Bestseller παρολί

Bestseller:
πιο δημοφιλή στοιχ. χρηστών!
EUR

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η bwin λειτουργεί στην Ελλάδα υπό την άδεια της Sporting Odds Limited. Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission), έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.